Kabiny prysznicowe Gdańsk

Zamówienia kabin prysznicowych na wymiar - planowanie wydatków, ceny usług z montażem, przygotowywanie ofert dla klientów w Gdańsku.

Planując zakup mieszkania czy budowę domu z pewnością już na wczesnym etapie zastanawiamy się jaka będzie cena wszystkich usług wraz z montażem. Działając w Gdańsku możemy powiedzieć, że ten rejon to klienci planujący dużo wcześniej swoje wydatki związane z urządzeniem domu czy mieszkania. Często zdarza się, że indywidualna wycena kabiny prysznicowej pod wymiar jest realizowana po ponad roku od przesłania do klienta. Nasze oferty są zazwyczaj niezmienne jeśli chodzi o kwotę całkowitą chyba, że producent drastycznie okuć czy szkła drastycznie podniesie ceny.

W momencie, kiedy nasza firma dostaje zapytanie ofertowe na e-maila, już następnego dnia przygotowujemy wycenę* (*czas przedświąteczny wydłuża oczekiwanie na ofertę). Przygotowując ofertę staramy się jak najdokładniej określić specyfikację całej kabiny prysznicowej wymieniając szczegółowo wszystkie jej składowe elementy takie jak rodzaj szkła, uchwytów, okuć oraz nazwy własne i określenie producenta.

Pomiar z natury, wizyta naszego projektanta u klienta w Gdańsku i okolicach, doradztwo ws. kabiny, parawanu, drzwi czy też samej ścianki szklanej .

Po akceptacji oferty przez nas przygotowanej zawsze projektant odwiedza klienta, aby dokonać dokładnych pomiarów miejsca montażu kabiny prysznicowej czy też ścianki lub samych drzwi. Sprawdzane są piony ścian oraz poziomy podłogi lub brodzika. Zdarza się, że klienci pytają czy mogą sami dokonać pomiarów i przez to obniżyć koszt kabiny. Niestety kabiny prysznicowe na wymiar wymagają specjalisty od początku do końca a zamówienie musi być powierzone specjaliście, ponieważ odpowiedzialność, za szkło wycięte na wymiar jest po stronie wykonawcy. Pomimo dostępności wszelkiego rodzaju narzędzi pomiarowych nadal spotykamy się ze źle wykonanymi ściankami, podłogami z kafelek, które są poprostu krzywe. Krzywizny jesteśmy w stanie zniwelować poprzez odpowiedznie zaprojektowanie kątów a następnie przycięcie szyby. Kabiny są wykonane ze szkła hartowanego wielokrotnie bardziej odpornego na uderzenia i uszkodzenia aniżeli zwykłego.

Zamówienia jakie do nas trafiają dotyczą różnego rodzaju kabin prysznicowych.

O gustach się nie rozmawia i jest to uniwersalna prawda od dawna. Klienci zamawiają pełen przekrój okuć dopasowując do stylu jaki został wybrany w łazience. Rodzaje kabin prysznicowych też są różne od tych naprostrzych typu ścianek walk-in aż po największe i najbardziej skomplikowane na poddaszu do skosu sufitu, trzyczęściowe.


Rodzaje kabin prysznicowych pod wymiar jakie najczęściej są zamawiane:
  1. Ścianki szklane prysznicowe, szyba z powłoką ułatwiającą czyszczenie
  2. Drzwi prysznicowe na dwuch zawiasach, często z uchwytem na ręcznik zamontowanym na szkle
  3. Parawan nawannowy składany, dwuczęśiowy w wykończeniu chrom lub czarny - profil i rama
  4. Kabiny narożne w różnych układach wraz z pięciokątnymi
Cena kabiny prysznicowej na wymiar, która została wyceniona dla klienta na konkretne zapytanie. Poniżej przykładowe wyceny różnych kabin. Uwaga nie stanowi to oferty handlowej w rozumieniu prawa a ceny mogą być już nieaktualne. Celem publikacji wycen jest tylko poglądowy przykład i nie należy tego traktować wiążąco w stosunku to aktualnych wycen-ofert. Nie dysponujemy cennikiem ze względu na indywidualne zapytania ofertowe na wymiar.
Rodzaj kabiny prysznicowej Zakres cen - od najtaniej do premium pdf przykład wyceny
ścianka stała walk-in 1490 - 2890 zł. ścianka stała walkin na wymiar pdf
drzwi prysznicowe 1490 - 3100 zł. drzwi prysznicowe na wymiar pdf
kabina narożna 2490 - 4490zł. kabina prysznicowa na wymiar pdf
Kabina na wymiar Gdańsk.
Kabiny prysznicowe z montażem Gdańsk.
Kabina prysznicowa na zamówienie Kraków - narożna.
Kabina prysznicowa pod wymiar Gdańsk.

Łazienka, w której zamontowaliśmy kabinę prysznicową narożną, zaprojektowaną na wymiar. Realizacja tego projektu była w mieście Gdańsk.

Kabina prysznicowa narożna na wymiar Gdańsk.

Architekt wnętrz zaplanował kabinę prysznicową narożną, tak aby była ona idealnie dopasowana do całej aranżacji na wymiar. Mając na względzie własności szklanych elementów, które są przeźroczyste uzysukemy optycznie więcej przestrzeni w całej łazience. Warto dopasowywać różne elementy wnętrza i wykonywać je na indywidualne zamówienie uzyskując porządek wizualny i oszczędność miejsca.

Parawan nawannowy na wymiar, który zamontowaliśmy w Gdańsku otrzymał czarne listwy a cała rama jest dostosowana tak, aby był składany.

Parawan nawannowy Gdańsk - szklany, na wymiar, czarny profil, składana rama.

Mając wannę warto zamówić parawan nawannowy na wymiar, ponieważ montując go na wannę możemy korzystać w pełni nie chlapiąc po kafelkach. Klient z Gdańska mając małe mieszkanie wykorzystał w pełni właściwości parawanu nadając mu charakter kabiny. Czarny kolor podkreśił styl i charakter pomieszczenia. Profile używane przez naszą firmę oraz wszelkiego rodzaju ramy są najwyższej jakości a dowodem na to jest brak zgłaszanych uwag od klientów, którzy eksplowatują nasze parawany, które zamontowaliśmy na wannę.

Pojedyńcze drzwi prysznicowe na wymiar nadają się idealnie do wnęki wcześniej zaplanowanej - montaż odbył się w okolicach Gdańska.

Drzwi prysznicowe, szklane na wymiar - Gdańsk.

Projektując przestrzeń łazienkową jeden z naszych klientów zaplanował drzwi prysznicowe na wymiar do wnęki ,która została postawiona z płyt GK. Tego rodzaju rozwiązanie powoduje, że szklane drzwi będą idealnym uzupełnieniem a cena będzie rozsądna a wręcz można powiedzieć, że będzie najtaniej. Polecamy takie rozwiązania jeżeli mamy dużą łazienkę w domu, która wymaga, aby dużą przestrzeń jakoś zagospodarować. Drzwi zamocowane zawiasami do konstrukcji stalowej mają wysoką wytrzymałość i trwałość.

Zamówienia jakich jest najwięcej to ścianki prysznicowe na wymiar, (popularnie nazwywane: szklane szyby) które realizujemy w samym mieście i poza Gdańskiem.

Ścianki prysznicowe, szklane na wymiar, Gdańsk.

Najpopularniejsze rozwiązanie jakie jest zamawiane przez naszych klientów to ścianka prysznicowa na wymiar - szklana. Zastosowanie tego rodzaju ochrony przed rozbryzgującą się wodą jest dość skuteczne ale należy bardzo przemyśleć co powinniśmy zaplanować w miejscu wejścia, aby nie zalać całej łazienki. Ściana szklana stanowi dobrą barierę ale też wymaga najmniej zabiegów dotyczących utrzymania jej zakamarków w czystości, ponieważ nie ma skomplikowanych w swoim kształcie łączników czy też zawiasów.

Kabina pod wymiar ze ścianką stałą. Zbyt duża szerokość na same drzwi!

Kabina prysznicowa, ścianka z drzwiami Gdańsk.

W jednym z mieszkań w Gdańsku klient chciał zamontować same skrzydło drzwiowe ale okazało się, że szerokość jest zbyt duża a na rynku nie ma zawiasów, które by to udźwignęły.

Parawan na wannę szklany, dwuczęśiowy na zawiasach tak zwany łamany.

Parawan nawannowy, na wannę, łamany, dwuczęściowy - szklany an wymiar: Gdańsk.

Mając długą wannę powinniśmy rozważyć parawan, który będzie łamany, dwuczęściowy nie stawiany bezpośrednio na wannę lecz zawieszony na zawiasach. Zamówienie zrealizowane w Gdańsku.

Kabina prysznicowa na zamówienie specjalne o bardzo dużych wymiarach.

Kabina prysznicowa na zamówienie o dużych wymiarach w Krakowie.

W jednym z mieszkań w Gdańsku klient chciał zamontować same skrzydło drzwiowe ale okazało się, że szerokość jest zbyt duża a na rynku nie ma zawiasów, które by to udźwignęły.

Kabina prysznicowa przesuwna na wymiar, zamówienie - Gdańsk.

Kabina prysznicowa przesuwna na wymiar, zamówiona w mieście Gdańsk.

Projekty wnetrz często wymagają innych niż standardowe dlatego też często nasi klienci decydują się na kabiny prysznicowe przesówne, które wykonujemy na wymiar.