Kabina narożna Gdańsk

Kabina narożna na wymiar, która została zamontowana u jednego z naszych klientów jest zaprojektowana w taki sposób, aby miała jak najmniejszą ilość okuć. Szkło zostało pokryte specjalną powłoką, która ułatwia utrzymanie szyby w czystości bez zacieków i kropek od kamienia. Zastosowane szkło jest o grubości 8mm hartowane a krawędzie są szlifowane i polerowane - ESG FLOAT. Producentem szkła są dwaj wiodący producenci SAINT GOBAIN lub PRESS GLASS. Wszystkie stałe elementy zostały uszczelnione silikonem, który zawsze jest sanitarny i odporny na wszelkiego rodzaju pleśnie i grzyby. Silikon ma bardzo dużą siłę stabilizującą, która powoduje, że szyby nie są aż takie wiotkie zwłaszcza, gdy zastosujemy go w pionowej krawędzi dzielącej szkło z kafelakami na ścianie.

Kabina prysznicowa, którą zaprojektowaliśmy, wykonaliśmy na wymiar i zamontowaliśmy składa się z następujących elementów:

  • szkła 8mm ESG FLOAT
  • łaczników ściana - szkło
  • silikonu sanitarnego, bezbarwnego
  • zawiasów 90 stopni szkło - szkło
  • uchwytu

W narożu łazienki wstawiona kabina zaoszczędziła dużo przestrzeni a co za tym idzie nie zakłuciła harmonii stylu.

Patrząc na układ prostokątnej łazienki umiejscowienie kabiny w tzw. "kącie" jest uzasadnione i powoduje, że optycznie mamy tam przestrzeń poprzez szyby, które nie są w żaden sposób barwione czy też matowione. Patrząc na zdjęcie z realizacji można odnieść wrażenie jakby tej kabiny wogóle tam nie było. Brązowo ciemna kolorystyka spowodowała, że mamy tutaj bardzo przytulny i ciepły klimat

Nowoczesna kabina prysznicowa, narożna (ścianki) została, zaprojektowana na wymiar u tego samego klienta w drugiej łazience.

Kabina prysznicowa składająca się ze ścianek stałych jest najtańszym rozwiązaniem na tak duże rozmiary kabiny narożnej. Druga łazienka jest całkowicie odmienna kolorystycznie, przede wszystkim jasna i świetlista co spowodowało, że zdecydowano się na ciemny akcent poprzez zastosowanie brązowych szyb - tafli szklanych. Barwione w masie szkło jest rzadziej używane a więc cena jest odpowiednio wyższa.
Kabina narożna Gdańsk - cena przykładowa* (*nie stanowi to oferty handlowej w rozumieniu prawa)
kabina i ścianki narożne WYMIIARY CENA
górne zdjęcie - ciemna łazienka 900 x 900 x 2650 mm wys. 2500 - 3950 zł.
górne zdjęcie - ciemna łazienka 1300 x 900 x 2650 mm wys. 3390 - 4590 zł.
dolne zdjęcie brązowe szkło ścianki narożne 1300 x 1000 x 2650 mm wys. 2500 - 3500 zł.
Zamontowana, zamówiona kabina prysznicowa w Gdańsku, szklana
Na wymiar wykonana kabina prysznicowa ze szkła hartowanego, ułatwiająca czyszczenie - Gdańsk