Drzwi prysznicowe Gdańsk

Drzwi prysznicowe w Gdańsku, które montowaliśmy u naszych klientów wszystkie były projektowane na wymiar, ponieważ dostępne wymiary standardowe w sklepach nie spełniają oczekiwań. Zazwyczaj jakość okuć jest bardzo niska oraz wymiary standardowe typu 80 cm czy 90 cm nie mogą być zamontowane. Tafla szklana naszych drzwi prysznicowych jest 8 milimetrowa, natomiast gotowe w marketach budowlanych często mają 6 milimetrów, ktore są zbyt wiotkie.

Drzwi prysznicowe, których to projekt wykonaliśmy na wymiar i zamontowaliśmy składa się z następujących elementów:

  • szkło hartowane, krawędzie szlifowane i polerowane 8mm ESG FLOAT
  • komplet uszczelek w tym magnetyczna
  • w drzwiach nie stosuje się silikonu sanitarnego, bezbarwnego - dotyczy tylko elementów stałych
  • zawiasów 90 stopni ściana - szkło

Bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie - podwójne drzwi prysznicowe, dwuskrzydłowe na wymiar zamontowane w jednym z domów jednorodzinnych w okolicach Gdańska.

Nasz projektant zaplanował we wnęce drzwi wahadłowe, które otwierają się w dwie strony zarówno na zewnątrz jak i do wewnątrz. Wychodząc spod prysznica możemy swobodnie otworzyć skrzydło do środka i w ten sposób zapobiec ściekaniu wody na kafelki z tafli szklanej. Samo czyszczenie szkła też jest ułatione, ponieważ, gdy ktoś brał prysznic to brodzik jest mokry a nie chcąc do niego wchodzić możemy uchylić skrzydła szklane na zewnątrz i umyć je nie wchodząc do środka. Kolejną zaletą jest to, że drzwi możemy otworzyć do środka na 90 stopni i w ten sposób nie ograniczamy przestrzeni fizycznie a jednocześnie woda wewnątrz szybciej wyschnie poprzez lepszą wentylację. Trzymając drzwi ciągle otwarte do środka sprawdzi się to w małych łazienkach, poniważ nic nas nie ogranicza a jeżeli chcemy skorzystać poprostu zamykamy przestrzeń i swobodnie chlapiemy nie martwiąc się, że coś się wylewa.

Pojedyńcze drzwi do prysznica na zamówienie.

Różne zamówienia, które przyjmujemy od klientów dają nam bardzo bogate portfolio różnego rodzaju realizacji. Pojedyńcze drzwi do prysznica są często wyzwaniem przy krzywych ścianach przy wyborze zawiasów nie posiadających odpowiednich zakresów realizacji. Jeżeli jest drzwi są połączane ze ścianą szklaną jest o tyle łatwo, że część stałą można odpowiednio przyciąć i wyprowadzić krzywiznę. Warto przy drzwiach takich jak na zdjęciu zwrócić uwagę czy kafelkarz solidnie wywiązuje się ze swojej usługi, ponieważ póżniej może wyniknąć problem przy chęci posiadania takiego rozwiązania.
Drzwi prysznicowe Gdańsk - cena przykładowa* (*nie stanowi to oferty handlowej w rozumieniu prawa)
drzwi prysznicowe WYMIARY CENA
górne zdjęcie - drzwi dwuskrzydłowe 1500 x 2200 mm wys. 2990 - 4300 zł.
dolne zdjęcie - drzwi pojedyńcze 700 x 2000 mm wys. 1990 - 3000 zł.
dolne zdjęcie - drzwi pojedyńcze 900 x 2000 mm wys. 2390 - 3300 zł.
Zamówione drzwi prysznicowe na wymiar, dwuskrzydłowe, podwójne w Gdańsku
Drzwi prysznicowe na wymiar Gdańśk