Kabiny prysznicowe, ścianki, drzwi na każdy wymiar

Jako producent oferujemy najtaniej... (ceny hurtowe - najtańsze zabudowy) na zamówienie: kabiny narożne, na poddasze (do skosu sufitu), zabudowy wnęki (od ściany do ściany), walk-in, przesuwne, przy wannie, składane (harmonijkowe), specjalne do hoteli i pensjonatów. Teren naszej działalności dla klienta indywidualnego: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia całe Trójmaisto. Wykonujemy również usługi szklarskie dla hoteli na terenie całej Polski. Realizowaliśmy między w takich miastach jak: Poznań i Kraków. Podejmujemy się najbardziej skomplikowanych projektów !

Kabiny prysznicowe, które są dostępne na rynku polskim różnią się wyglądem, funkcjonalnością i przede wszystkim jakością. Ten ostatni czynnik jest niezmiernie ważny biorąc pod uwagę warunki użytkowania produktu, króy musi wytrzymać wiele lat. Środki chemiczne stosowane w łązienkach przez lata były udoskonalane ale jednocześnie były coraz bardziej żrące pomagając w czyszczeniu. Okucia do kabin prysznicowych wielu producentów a szczególne z krajów dalekiego wschodu nie poradziły sobie z europejską chemią. Powłoki chromowane niejednokrotnie po roku użytkowania łuszczły się a okucia traciły swój blask. W skrajnych przypadkach zdarzało się, że metal pękał a drzwi prysznicowe opadając na kafelki rozsypywały się na drobne kawałki.

Nasza oferta skierowana jest do klienta bardzo wymagającego, ceniącego sobie maksymalną jakość produktu, dobry nowoczesny design oraz funkcjonalność.

KABINY NAROŻNE - mają bardzo duże możliwości jeśli chodzi o zastosowanie zawiasów z różnego rodzaju funkcjonalnością. Można zastosować zawiasy tradycyjne, z tzw funkcją "click", płaskie od środka kabiny (zlicowane ze szkłem), unoszone (unoszące taflę szklaną drzwi do góry) czy też posadające funkcję samozamykania drzwi (dostępne tylko przy zawiasach z funkcją unoszenia - działają podobnie jak z samozamykaczem).

ZABUDOWY WNĘKI PRYSZNICOWEJ - najpopularniejszy układ, kóry występuje głównie w połączeniu, ścianki z drzwiami. W takim układzie również mamy szeroki wachlarz zawiasów do wyboru. Jest to bardzo ekonomiczna finansowo i można śmiało powiedzieć, że najtańsza wersja kabiny na wymiar zamykanej drzwiami.ŚCIANKI WALK-IN - nowoczesne, ścianki prysznicowe, które przy odpowiednio dużych gabarytach spełniają wszystkie wymagania bariery wodnej. Minimalistyczne okucia jakie można w tym przypadku zastosować dają efekt samego szkła bez widocznych okuć. Idealnie nadają się do surowych nowoczesnych wnętrz typu art deco.

PARAWANY składane lub drzwi łamane, harmonijkowe - są najlepszym rozwiązanie do bardzo małych łazienek. Poprzez przełamanie pełnej szerokości drzwi możemy tego typu rozwiązanie zastosować do każdego wnętrza do małych łazienek na zamówienie.

KABINY U lub C - największe kabiny jakie można zamówić składające się z trzech oddzielnych ścian z drzwiami. Ważną rzeczą konstrukcyjnie jest to aby minimum jedna ze ścian bocznych była w kształcie L. Jeśli tego typu rozwiązania zabraknie cała zabudowa się "buja" stwarzając wrażenie niestabilnej konstrukcji. Są to bardzo wymagające zabudowy szklane, prysznicowe wykonywane na zamówienie przez producenta (możliwośc na każdy wymiar).

KABINY PRZY WANNIE - często spotykane rozwiązanie stanowiące dobre, kompaktowe rowiązanie w łazienkach. W tego typu rozwiązanich powinno się przeprowadzić konsultację z producentami kabin lub z kimś dla kogo kabiny projektowane na wymiar nie mają żadnych tajemnic, ponieważ często pojawiają się błedy na etapie kafelkowania. Brodzik powinien wystawać poza obrys wanny co umożliwia ekonomiczne montowanie uszczelki magnetycznej.

KABINY PRZESUWNE (SUWANE, PRZESUWANE) na zamówienie, dowolny wymiar - często zamawiane do łazienek, gdzie nie ma możliwości otwarcia drzwi przymykowych lub wahadłowych do kabiny. Wybór profili jest bardzo duży. Posiadamy kabiny Włoskie, Niemieckie oraz Polskiego i dystrybutora. Dużo wersji do wyboru od bardzo wytrzymałych nadających się do hoteli do bardzo lekkich design`erskich, minimalistycznych.

KABINY NA PODDASZU DO SKOSU - trudne kabiny ze względu na cięcie szkła pod okreslonym kątem ale mozliwe do wykonania na co dowodem jest wiele realizacji. Często na poddaszach projektowane są łazienki, które mieszczą się pod skosem. Takie umiejscowienie powoduje, że kabiny na wymiar są szczególnie wymagane i nie ma możliwości wstawienia gotowej. Możemy wykonać tego typu kabiny w wielu wariantach ale pojawiają się ogranicznia w określonych sytuacjach montażowych

KABINY DO HOTELI Używamy do tego typu miejsc bardzo wytrzymałych zawiasów, łączników oraz akcesoria ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa !

Hotel - szczególnie wymagające miejsce w użytkowaniu kabin prysznicowych. Posiadamy okuca tj, zawiasy i łączniki, które posiadają certyfikaty niemieckie DIN umozliwiające montaż w miejscach użyteczności publicznej (do Hoteli, pensjonatów, lotnisk, obiektów sportowych, itp.). Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam projektować kabiny bardzo funkcjonalne z ograniczonym ryzykiem uszkodzenia szkła podczas użytkowania.

Szkło do kabin prysznicowych jakie używamy jest zawsze hartowane. Najczęściej ESG FLOAT o grubości 8mm gdzie krawędzie są szlifowane i polerowane. Jeżeli wnętrza są białe lub bardzo jasne zalecane jest szkło TIMELESS z powłoką ułatwiającą czyszczenie. Często nazywane anticalk, antyplak, antyplaque, antykamień, easyclean itd...

Współpracując z wieloma biurami architektonicznymi i projektowymi nauczyliśmy się słuchać potrzeb ludzi. Każdy z nas jest inny ma inne mieszkanie, dom, biuro i za każdym razem musimy być elastyczni aby spełnić różego rodzaju potrzeby. Szukjąc przez wiele lat dostawców okuć i szkła pozostawiliśmy w ofercie tylko najlepszych! Kupując u nas każdy może być pewny bardzo wysokiej jakości i funkcjonalności zarazem. Stawiając sobie coraz trudniejsze cele w projektowaniu często odkrywamy nowe możliwości zastosowania produktów oraz ich ergonomię w różnych sytuacjach montażowych

Remont czy też prace wykończeniowe w mieszkaniu a nadejście dziecka i skomplikowane kąpiele.Ten artykuł chcemy poświęcić niedoszłym rodzicom, którzy spodziewają się dziecka jednocześnie remontującym lub wykańczającym łazienkę w mieszkaniu czy też w domu. Po opinii wielu klientów dowiedzieliśmy się, że tradycyjna kabina prysznicowa nie do końca się sprawdza gdy mamy małe dzieci. Kąpiel dziecka, które jest niemowlakiem do drugiego roku życia często odbywa się w wanience poza kabiną prysznicową. Warto wspomnieć, że wejście powinno mieć odpowiednią szerokość aby swobodnie wejść pod prysznic z wanienką i nalać do niej wody. Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest wanna a na niej parawan szklany, prysznicowy zaprojektowany na wymiar. Kąpiele na pewno będą wygodne i przyjemne oraz zabawa dla dzieci jest o wiele większa niż w przypadku kabiny.

Kierunki stylistyczne kabin prysznicowych na 2019 rok. Zauważając ogromny wzrost sprzedaży kabin prysznicowych, które mają tzw. styl art-deco z wszelkiego rodzaju ramkami i okuciami w kolorze czarnym możemy stwierdzić, iż większość producentów w przyszłym roku będzie produkować właśnie w takim design`ie w przeważającej części. Wiele biur architektonicznych i projektantów wnętrz promując ten trend zaczynają powodować zmniejszenie sprzedaży okuć w tradycyjnych wykończeniach typu satyna czy też chrom. W 2018 roku pojawiły się nawet czarne uszczelki, profile, uchwyty co z pewnością daje nieograniczone możliwości w projektowaniu na wymiar. Po lewej stronie przedstawiamy zdjęcia z realizacji, gdzie zastosowaliśmy wykończenia w kolorze czarnym mat.

Zainspiruj się naszymi realizacjami !

Ścianka prysznica walk in.
Drzwi prysznicowe na wymiar, szklane.
Duża, narożna kabina prysznicowa.
Zamknięta kabina prysznicowa.
Czarne profile, ramki, zawiasy kabin prysznicowych.