Parawan nawannowy Gdańsk

Parawan nawannowy, składany, czarny, zamontowany w jednym z Gdańskich mieszkań miał za zadanie spełniać jego najważniejszą funkcję a mianowicie sprawić, aby z wanny można było korzystac jak z prysznica. Szklane parawany zawsze dają możiwość zaprojektowania go na wymiar pod zamówienie spełniające kryteria każdego klienta. Dodatkowo wiele osób decyduje się na szkło, które posiada powłokę, na której nie osadzają się kamienne naloty. Gdy decydujemy się na takie rozwiązanie jak parawan składany dwuczęściowy powinniśmy mieć świadomość, że obciążenie na zawiasy ściana - szkło jest bardzo duże ze względu na szerokość sięgającą nawet 1,5 metra. Obciążenie górnego zawiasu jest ogromne i o ile zawias został zaprojektowany na takie siły to warto przyjżeć się samej ścianie czy będzie ona w stanie odpowiednio zakotwiczyć kołki rozporowe, które powinny być dodatkowo wzmocnione kotwą chemiczną.

Parawan nawannowy, który zaprojektowaliśmy, wykonaliśmy na wymiar i zamontowaliśmy składa się z następujących elementów:

  • szkło hartowane, krawędzie szlifowane i polerowane 8mm ESG FLOAT
  • zawiasy ściana - szkło
  • zawiasy szkło - szkło
  • uszczelki akrylowe

Na wannę warto zamontować parawan składany na wymiar, ponieważ nawannowy daje możliwość posiadania wanny i prysznica w jednym!

Mieszkanie w bloku czy też w apartamencie często posiada jedną łazienkę. Trudno jednoznacznie stwierdzić jaki procent osób decyduje się na wannę a jaki procent na prysznic. Dlatego też my zawsze polecany parawan nawanoowy, który nie zmusza nas do wybierania, ponieważ otrzymujemy jedno i drugie. Wysokiej jakości materiały dają poczucie solidności a zwałszcza zawiasy z systemem kliknięcia pod odpowiednim kątem co powoduje idealne wyłożenie się całej zabudowy szklanej na 180 stopni tworząc skuteczną barierę przeciw kroplom wody.

Czarne profile oraz rama parawanu nawannowego to ostanio nowoczesne modne i pełne designu rozwiązanie.

Styl industrialny wkradł się po cichu i zaczął opanowywać poszczególne branże zaczynając od wnętrz przenosząc swój klimat w produkty różnego rodzaju. Lofty i styl loftowy przenikają w miejską infrastrukturę, wnętrza i popularność cały czas rośnie. Parawan w stylu loft wykonaliśmy między innymi w Gdańsku u jednego z naszych klientów.
Parawan nawannowy Gdańsk - cena przykładowa* (*nie stanowi to oferty handlowej w rozumieniu prawa)
parawan nawannowy WYMIIARY CENA
parawan składany dwuczęściowy - chrom 500 + 500 x 1400 mm wys. 2290 - 3600 zł.
parawan składany jednoczęściowy - czarny 500 + 500 x 1400 mm wys. 2990 - 4390 zł.
parawan stały 500 + 500 x 1400 mm wys. 1590 - 2300 zł.
Składany parawan nawannowy, dwuczęściowy szklany zamontowany w Gdańsku na wymiar
Parawan nawannowy składany, loftowy z czarnych profili a rama malowana proszkowo zainstalowany w Gdańsku