Ścianki prysznicowe Gdańsk

Ścianki prysznicowe w Gdańsku, instalowane przez naszych monterów to solidny i trwały produkt wysokiej jakości. Najważniejsze w takiej konstrukci zawsze jest to, aby prawidłowo przewidzieć stabilizatory górne, które są podstawą stabilności. Jak zawsze potwierdzamy, że szkło nie powinno mieć mniej niż 8mm grubości zwiąksza to wytrzymałość mechaniczną i efekt wiotkości jest mniejszy. Szkło z powłoką ułatwiającą czyszczenie, jest możliwe do zastosowania i z pewnością w praktyce się sprawdzi co będzie stanowiło ułatwienie w codziennej eksploatacji.

Ścianki prysznicowe, których to projekt wykonaliśmy na wymiar i zamontowaliśmy składa się z następujących elementów:

  • szkło hartowane, krawędzie szlifowane i polerowane 8mm ESG FLOAT
  • stabilizator ściana - szkło lub szkło - szkło stały lub teleskopowy
  • silikon sanitarny, bezbarwny na krawędziach tafli szklanej
  • łączniki 90 stopni ściana - szkło

Ścianki prysznicowe, składające się z dwuch tafli szklanych zaprojektowane na wymiar zamontowaliśmy w apartamencie w Gdańsku.

Najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o ścianki szklane, ustawione prostopadle stanowią stabilną konstrukcję, które jest "trzymana" we wszystkich kierunkach. Ustawienie tafli szklanych w taki sposób powoduje, że każda szyba prysznicowa jest skuteczną barierą przeciwko rozprysukjącej się wody i zaledwie niewielki procent jest w stanie się tak odbić, aby wylecieć poza prysznic. Brązowe szkło to taki dodatek, który jest bardzo klimatyczny i nadający ciepła w chłodnym stylu łazienki.

Jedna ścianka prysznicowa, którą zamontowaliśmy w Gdańsku to skuteczna bariera przeciwko kroplom wody.

Dostępność ścianek prysznicowych jest dość duża rożnej jakości od tych najtańszych aż po wersje premium na wymiar. My zawsze staramy się przedstawić ofertę dla klienta, która spełni oczekiwania pod względem przystępnej ceny i utrzymana zostanie jakość na wysokim poziomie. Zwykła prosta ścianka wymagająca jakości - dlaczego? Odpowiedź jest dość prosta. Jeżli użyjemy złej jakości stabilizatora zazwyczaj śruby imbusowe przekręcają się na gwincie a co za tym idzie stabilizator górny nie jest w stnie odpowiednio przytrzymać całej ścianki szklanej. Łączniki ściana-szkło będą miały duże znaczenie przy tym aby tafla po skręceniu się nie przesuwała po szkle.
Ścianki prysznicowe Gdańsk - cena przykładowa* (*nie stanowi to oferty handlowej w rozumieniu prawa)
drzwi prysznicowe WYMIARY CENA
górne zdjęcie - dwie ścianki prysznicowe 1400 + 900 x 2200 mm wys. 2890 - 4100 zł.
dolne zdjęcie - ścianka prysznicowa 1000 x 2100 mm wys. 1790 - 2800 zł.
dolne zdjęcie - ścianka prysznicowa 1400 x 2100 mm wys. 2200 - 3300 zł.
Ścianki prysznicowe na wymiar, podwójne zabudowane i zamontowane w Gdańsku
Zamówiona w Gdańsku ścianka prysznicowa na wymiar ze szkła hartowanego - szyba z powłoką